domov


Gora Rocka

Polfinale v Orto baru zaključen

LogoGoraRockaIzmed vseh prijavljenih skupin se je v polfinale uvrstilo devet (9) glasbenih skupin, ki so prejele največje število točk po pravilih za glasovanje za polfinale. Skupine, ki so se uvrstile v polfinale, so se med 2. in 4. majem v živo predstavile na odru Orto bara v Ljubljani. Nastopajoči na odru Orto bara so bili: FRAME, 4EVA, DOG DRYER, YAN BARAY, RED PILLOW, ANTIOKSIDANTI, PINK PANKER, CO.DA, JAWBREAKER.

V finale, ki pomeni nastop na festivalu GorA RockA 11, se bodo uvrstile tri skupine iz polfinala, ki bodo dosegle največje število točk po pravilih glasovanja za finale.

Zmagovalec natečaja GorA RockA 11, in s tem prejemnik glavne nagrade, bo postala skupina, ki bo na samem festivalu prejela največje število glasov po pravilih glasovanja za skupnega zmagovalca natečaja GorA RockA 11.